Zachraňme planetu


Je samozřejmostí, že mají ženy rády módu a rády se oblékají různorodě, zejména pokud pak dělají třeba v nějaké m veřejném prostoru, kde ještě musí plnit nějaký zadaný dress code. Ráda se také oblékáte a máte ráda, když si ráno můžete vybrat z hezkého oblečení? Nemusíte za nové kousky utrácet horentní sumy, a navíc můžete udělat i něco pro přírodu. Zakupujte oblečení z druhé ruky, které už v Evropě je a třeba je jen rozbalené. Dejte mu druhou šanci, kterou by jinak nedostalo! Navíc vás může bavit lovit třeba krásné sekáčové kousky, které nikdo jiný ve vašem okolí mít nebude. Nakupovat zde můžete například i pro partnera nebo pro děti. Využijte toho a oblékněte celou rodinu za hubičku a s dobrým pocitem.

obleceni

Vyberete si pro sebe, ať už máte jakoukoliv velikost, jsou zde k dispozici krásné kousky pro velikosti od 34 až do 48+, takže se obleče slečna, dáma i paní v letech. Nakupujte i dárky touto formou a nebudete litovat. Nemusíte se bát, že by tento dámský second hand disponoval jenom opranými a žmolkovitými kousky, naopak zde najdete téměř všechno nové nebo ve velmi dobrém stavu. Dáte těmto věcem druhou šanci, takže vás ještě může hřát pocit, že jste udělali něco pro svět a životní prostředí.

recyklace

Nakupujte šaty, halenky nebo třeba i boty! Pyžama, svetr, prostě co vás napadne. Takovéto nákupy přispívají k šetření životního prostředí, proto se zamyslete, zda nutně potřebujete nakupovat několik triček za stovku v obchodním řetězci, kde si s tím moc hlavu nelámou, nebo zda si je koupíte v second handu, kde dáte další šanci oblečení, které by jinak skončilo na skládce nebo ve spalovně. Je to při nejmenším žádoucí se nad touto otázkou zamyslet, abychom mohli žít a dýchat v klidu další řádky let a s námi a po nás především naše děti a jejich potomci. Omezení chemikálií, zmenšení dopadu na zvířata a přírodu, to je to, co by nás mělo zajímat!