Starší nemovitost


Rekonstrukce

Nabídek na trhu s realitami je opravdu dost, přičemž stačí se podívat na stránky nějaké realitní kanceláře, kde jich na Vás vyskočí celá řada. Člověk si z nich však vybere jen pár kandidátů, protože se dívá na vhodnou lokalitu, rozumné cenové rozpětí, velikost pozemku a další faktory.

práce zedníka

Osobní prohlídka není problém, přičemž kromě vzhledu byste se na ní měli zaměřit na technický stav. Je pravdou, že pokud bude horší a na nemovitosti jde poznat jisté zanedbání, tak to její cenu do určité míry sráží, takže můžeme mít nižší hypotéku a zbytek peněz dávat do bydlení postupně ve formě oprav a zařizování. Důležitá je před koupí rozhodně pozvat statika, aby zkontroloval, že je budova v pořádku a budeme ji schopni opravit. Je však také potřeba promyslet celou akci z finančního hlediska. Když si totiž trhá třeba pozveme firmu, tak kompletní rekonstrukce plus pořizovací cena může vyjít o dost dráž, než nákup něčeho novějšího.

Bourání

Setkáme se i s takovými stavbami, které už se zachránit nedají, protože jejich stav je žalostný, což způsobilo třeba dlouhé chátrání. Vyplatit se koupit však můžou a to zejména kvůli stavebnímu pozemku. Můžeme tak získat hezké místo s připojením na inženýrské sítě. Jednou zde tedy může vyrůst nový hezký domeček. Stojí nám však v cestě stará nemovitost, kterou je třeba bourat. To však není jediný problém, protože z ní vznikne dost stavebního odpadu.

demolice bagrem

Jestliže chcete mít tohle všechno zařízené bez potíží, tak se o celou akci postará odborná firma. Cena demolice domu se odvíjí od konkrétního případu, protože každá stavba je jinak náročná na zbourání a bude z ní jisté množství odpadu. K prvotnímu kontaktu s firmou můžete využít formuláře na jejich webových stránkách. Tam také naleznete, co všechno dokáží zbourat a fotografie, které ukazují jejich práci. Ta je profesionální a rychlá.