Když rekonstruujete dům, pronajměte si skladový kontejner


Pronájem kontejnerů cena, zadávají do vyhledávačů lidé, co již mají povědomí o tom, že tato služba existuje. K čemu je vlastně pronájem kontejnerů dobrý, není to zas nějaký reklamní trik? Ne, opravdu není, je to docela prozaický způsob, jak zajistit dostatečně velký skladový prostor, umístěný přímo na vaší parcele.

ocelové kontejnery

Stěhování – pokuste se představit si situaci, kdy se stěhujete například do dvougeneračního domu, a v domě není tolik volného místa, abyste tam vyskládali veškerý nábytek, spotřebiče a další předměty ze dvou nebo dokonce ze tří bytů. Do kontejneru umístíte to, co bude zapotřebí vytřídit, a mezitím, co se budete zabydlovat, veškeré vaše věci budou bezpečně uložené jen pár kroků od vchodových dveří. Získáte tím čas na rozhodování, co zachovat, a co naopak vyřadit

překladiště kontejnerů

Rekonstrukce objektu – rekonstrukce bytových prostor obvykle znamenají značný zásah do soukromí a hlavně nebezpečí poškození nábytku, svítidel, bytových doplňků a dalšího vybavení interiéru. Ponechat vše uvnitř by znamenalo riskovat zbytečnou majetkovou újmu, a tak se postupně ocitají všechny věci mimo dům. Ovšem uložíte-li je částečně do kůlny, zčásti do garáže, některé věci odvezete rodičům, něco k sousedům a něco ke kamarádům, bude z toho značný chaos.

Budete-li mít při ruce kontejner, většinou se vám do něj vejde všechno, případně objednáte kontejnery dva anebo kontejner o dvojnásobné délce dvanácti metrů.

Mít kontejner jen pár kroků od domu také znamená to, že si tím vlastně jen prodloužíte obytný prostor. Budete-li něco odtud potřebovat vyzvednout, stačí vejít dovnitř a během pár minut je vyřešeno. Kdybyste však měli své věci dvacet kilometrů odtud, a kvůli každé maličkosti měli tak daleko cestovat, nebylo by to rozhodně nic veselého. Kontejner na vlastní zahradě můžete mít tak dlouho, jak uznáte za vhodné, a to třeba i půl roku nebo delší dobu.