Co muže tolik přitahuje na ženách v latexových kozačkách


Latexové kozačky jsou zdařilým produktem obuvnického průmyslu, ale jestliže je ponecháte v botníku, nebo volně položené v předsíni u vchodových dveří, pravděpodobně je váš přítel pouze přehlédne pohledem bez nějakého nápadného zájmu, a půjde si dál za svými zájmovými cíli. Jakmile však vašeho přítele přivítáte po jeho návratu z města v latexových kozačkách na nohou, zcela to změní situaci, a je velmi pravděpodobné, že skončíte v posteli.

dívka v kozačkách

Proč vlastně muže tolik lákají dámské latexové kozačky na podpatku, když jsou nazuté na bosou nohu? Odpovědi hledejme v anatomii ženského těla, v našich genech, a také uvnitř nesmrtelné duše, která dobře ví, co znamená rozkoš a slast. Ve hře jsou totiž ženská chodidla, a ta přináší mužům tolik potěšení, že bychom si je tu mohli alespoň v krátkosti připomenout.

sexy dívka

Muži se těší na překrásné tvary – tvar ženského chodidla je jedním z divů světa, naznačil to již ve svých pojednáních Leonardo da Vinci a po něm se o kráse chodidel z hlediska anatomie vyjádřila i řada dalších umělců. A že muže ženská chodidla vzrušují už jen při pouhém pohledu, a že se dotyční těší, až budou vyzouvat boty na podpatku, které ještě více zdůrazňují krásu vyklenuté podélné klenby, je známá věc.

I muži milují růžovou – říká se, že modrá je barva pro chlapce a růžová pro dívky, ale není to tak docela pravda, protože v době renesance patřila růžová mezi muži vysloveně k nejoblíbenějším barvám košil i jiného oblečení. Růžová je barvou něhy, citu, pochopení, empatie a hlavně lásky a milování, proto také muži rádi sledují plné ženské růžové rty, narůžovělé prsní bradavky, růžový vstup do vagíny a růžová chodidla. Růžová barva chodidel vysloveně zvedá hladinu testosteronu až do nebes.

Vůně chodidel – mnoho mužů si libuje v čichání ženských chodidel, a není to úchylka, protože z vůně potu lze vyčíst genetickou vhodnost partnerky pro početí zdravých potomků, toto potvrzují i známí sexuologové.