Vstup do domu je základ


Všimli jste si, že když k někomu přijdete na návštěvu, dáte na první dojem podle toho, jak vypadá vstup do bytu či domu a zádveří? Je to tak, dělá to spousta lidí. Právě tento prostor většinou napovídá, jak to vypadá ve zbytku domácnosti. Pokud chcete aby vaše návštěvy měly o vašem bytě či domě lepší mínění, věnuje pozornost právě prostoru za dveřmi. Někdo má zádveří a chodbu menší, a tak musí vymyslet jak do tak malého prostoru umístit alespoň jednu skříň a něco k sezení.

moderní předsíň

Vytvořit dostatečně úložný prostor do předsíně nebývá jednoduché. Pokud máte v tomto prostoru opravdu málo místa, je potřeba využít každý volný centimetr. Bohužel, k tomu vám běžně dostupný nábytek z obchodů nejspíš nepomůže, a budete muset sáhnout po zakázkové výrobě na míru. Nejen že tak získáte kvalitnější nábytek, ale budete si moct sami vybrat barvu i vnitřní uspořádání. Vymýšlet si nábytek nám míru je celkem zábava, protože si můžete představovat kam budete ukládat sezonní oblečení, kde budete mít odkládací stolek a kde třeba nějakou dekoraci.

Pokud jste rozhodnutí že si necháte vyrobit na míru i nábytek do předsíně, protože chcete nejen aby byl funkční ale aby i dobře vypadal, podívejte se k nám do vzorníku a vyberte si vzor předsíně, jaký se vám líbí. Můžete si užít výběr dekoru skříněk podle toho, jaký dekor máte ve zbytku domácnosti. V poslední době jsou v kurzu tmavší barvy, takže určitě můžete zvážit i ty.

chodba dveře

Inspirujte se na internetu, kde najdete spoustu nově dokončených domů s vyfoceným zádveřím, fotografie z přeměn a rekonstrukcí i fotografie vyrobeného nábytku právě do předsíně. Snadno si tak utřídíte myšlenky a vyberete si vzor, který vás zaujme. Nezapomínejte ani na něco k sezení, a aby byla i tato část vašeho domova opravdu útulná, můžete si ji dekorovat obrazy a různými doplňky, jako je třeba váza s travinami.