Poděkujte zaměstnancům


Mít zaměstnance je opravdu velice důležité. Bez nich by žádná firma nemohla fungovat. Nábor zaměstnanců dnes není jednoduchý, protože o kvalitní zaměstnance je největší zájem. Bohužel takový člověk nebude pracovat za minimální mzdu, a právě v tom je kámen úrazu. I když má tolik firem problém sehnat zaměstnance, protože nabízí směšně nízkou mzdu, se kterou není možné vyjít. Dalším problémem ze strany zaměstnavatelů je, že si zaměstnanců dostatečně neváží, a to nejen co se týče odměny za vykonanou práci.

Zaměstnanci jsou rádi, když zaměstnavatel jejich snahu a práci ocení víc než jen slovně, a i to je často problém. Lidé si sebe přestali vzájemně vážit, což je obrovský problém nejen v pracovních vztazích. Pokud máte zaměstnance a jste s nimi spokojení, měli byste je ocenit třeba na Vánoce, kdy jim můžete rozdat firemní dárky. Většinou firmy vybírají levnější produkty, na které si nechávají natisknout svoje logo a název firmy. Jde často o hrnky, oblečení nebo třeba o flash disky.

modrý hrnek

U nás najdete vše
Jistě jste se setkali s tím, že jste vy sami někdy dostali nějaký firemní dárek s logem. A nejspíš to byly psací potřeby nebo třeba lahev vína s etiketou firmy. Vybrat se dá mezi dárky leccos, a u nás toho najdete opravdu víc než dost. Můžete tak pro svoje zaměstnance, ale i pro svoje obchodní partnery, odběratele či dodavatele vybrat nejen vkusné, ale i praktické dárky, které rozhodně využijí.

barevné propisky

Nekupujte nic jen proto, že to stojí pár korun. Daleko lepší je vybrat něco praktického, protože lidé mají raději praktické věci než ty, kterým se říká lapače prachu – zbytečně se válí na poličce a padá na ně prach. Naše dárky jsou levné, kvalitní, a najdete u nás i předměty, které jinde nekoupíte. Potěšte třeba zaměstnance k Vánocům nebo k jejich životnímu jubileu, uvidíte že se jim hned bude lépe pracovat.