Plot na úkor soukromí.


Jaké výhody má velký betonový plot, kolem vašeho pozemku a proč si ho lidé nechávají dělat. Nestačí jen klasický drátkový plot, kterým k vám bude proudit více slunečních paprsků? Jsou to různé názory lidí a každý k tomu přistupuje trochu jinak. Řekneme si pár případů, kdy je opravdu lepší si udělat nedobytnou betonovou pevnost, kdy k vám nikdo neuvidí a nebudete se muset bát si zajít pro ranní zeleninu jen ve spodním prádle. Cena betonového plotu nebude pro vás tak zásadní, když máte problém se sousedy nebo váš soused je sběrač všeho odpadu.

cena betonového plotu

V dnešní době mobilních telefonu a spoustu videí na sociálních stránkách máte skoro strach vylézt na svém pozemku ven, Aby hned sousedé nebo nemilí kolemjdoucí si vás nevyfotili, jak si trháte čerstvé maliny a borůvky do ranního jogurtu s vločkami. Když se ráno nestihnete obléci, nebo vám to prostě nedojde a vylezete například pánové jen v trenkách, které mají na sobě ještě pár velkých děr, je hned kolem vás velké pozdvižení. Můžete se dočkat, že si některý soused nebo mladí děti udělají nějakou tu nehezkou fotku, kterou budou hned sdílet s ostatními například s popiskem, koukni na to ranní ptáče s fotkou vašeho pozadí, jak máte na trenkách obrázky ptáčků. To nechce nikdo, a proto si hodně lidí své soukromí střeží a nechávají si udělat vysoký plot.

cena betonového plotu

Druhou možností jsou nemilí sousedé, kterých se chcete oddělit, jak jen to půjde. Mají na svém pozemku strašný nepořádek a vy se na to skladiště nechcete koukat každý den, když budete popíjet odpolední kávu po těžké práci, chcete mít klid a koukat na něco pěkného. Například jak vám krásně kvetou ovocné stromy a že letos bude asi pěkná úroda, jestli to ještě nestihne zmrznout, co se některé roky stává. V jiném případě to mohou být dlouholeté spory, kdy vám dělají sousedé naschvály a prostě s nimi nevycházíte dobře. To je taky pádný důvod si nechat udělat pořádný plot.