Nevzdávejte to s vašimi prsy


Už máte složené oblečení v tašce, kterou v dohledné době ponesete do charitního sběrného místa nebo kontejneru a docela tam máte i hezké kousky, které jste třeba neměla odvahu nikdy nosit? Radíme vám, abyste jim ještě dala šanci, protože pro vás dnes přinášíme informaci o revolučním objevu, kterým je neviditelná podprsenka, tedy ideální pomocník v rámci nošení topů bez ramínek nebo plesových šatů s odhalenými zády a tak dále. Naprostý game changer ve světě spodního prádla! A může být přímo váš a nestojí to horentní sumu. Jedná se o skvělou věc, o lepící pásku, díky které si budete moci upevnit a zafixovat vaše prsa tam, kde je budete v daný moment potřebovat, a tím tak vytvoříte krásný dekolt, o němž jste dosud ani netušila, že by ve vašem případě takto šel uzpůsobit.

model

Věnujte se sama sobě a vašemu stylu, který nemusí bědovat nad tím, že jste ve středním věku a po dětech a vaše prsa již bohužel nejsou, co bývala. Rozhodně v tom nejste sama a s Lifties se vám třeba změní život! Můžete si Lifties pořídit v barevných variantách – černé, bílé nebo tělové, pro daný outfit, který potřebujete. Vaše sebevědomí se rázem zvedne, když zjistíte, že si můžete dovolit obléci to, na co jste si třeba ani ve vašem mládí netroufala.

podprsenka

Jsou hypoalergenní, voděodolné a odolají vašemu potu, že se nemusíte bát, že by se vám při menším zapocení hned slepily. Můžete si vytvarovat nekonečné množství tvarů a doslova si hrát s tím, jak váš dekolt bude vypadat. K tomu ještě třeba kryty na bradavky, abyste nikoho nepobuřovala, pokud si tím nejste jistá. Také pokud si nechte pásky přímo lepit na bradavky, můžete ještě objednat textilní ochrany bradavek. K tomu ještě sprej, díky kterému pak půjde všechno hladce dolů a máte vystaráno. Například plesová sezóna může začít a vy si oblečete to, co se vám třeba za výlohou salónů už tak dlouho líbilo.