Kvalitní materiál má reklamu


Pokud máte rádi módu, tak pokládám, že také budete v první řadě dbát hlavně na kvalitu výrobků a podobně. Také samozřejmě potom na střih výrobku. Já jsem taková, že vždycky jsem dříve dávala hlavně na to, abych měla všeho nejvíc. Abych měla nejvíce toho všeho, abych všechno mohla střídat. A to hlavně oblečení. Pokud ale budete dbát na kvalitu, tak samozřejmě asi toho budete mít méně. Protože u mě vítězí kvalita nad kvantitou, ale abych se vrátila zpět k mikinám anebo k jinému oblečení. Pokud máte firmu anebo znáte někoho, kdo by chtěl třeba udělat nějakou reklamu anebo reklamní předměty, tak se zkuste podívat na webové stránky promotextilie.cz.

Jaké styly mikin se vám líbí?

Najdete tam reklamní mikiny. Reklamní mikina je podle mého názoru opravdu nejlepší volbou, jak upoutat pozornost. Můžete tam vlastně dát opravdu cokoliv. Můžete tam dát nějaké internetové stránky anebo jenom nějakou dekoraci anebo logo vaší firmy. Také bych ale dbala na to, aby hlavně materiál byl kvalitní, protože ať už máte jakoukoliv reklamu kvalitně napsanou na nějakém tričku anebo na mikině a když bude reklama špatně vytvořená anebo bude třeba špatný materiál, tak si myslím, že asi ten efekt nebude tak dokonalý. Jak byste si představovali.

Můj syn nosí rád mikiny.

Proto je nejlepší, když oslovíte také nějakou reklamní agenturu a podobně. Já sama jsem si řekla, že až budu chtít nějakou reklamu do svého kosmetického studia, že určitě oslovím nějakou speciální reklamní agenturu, ta se mi o všechno moc ráda určitě postará. Znám několik reklamních agentur, se kterými jsem dříve pracovala a potom abych měla dokonalou reklamu, tak bych také chtěla mít skvělý materiál, aby všechno vypadalo opravdu skvěle a abych se za to nemusela stydět. Reklamní mikina bude u mě číslo jedna. Potom bych také chtěla reklamní klíčenky anebo některé reklamní malé dárkové předměty.