Důvodů k oslavě může být velmi mnoho


Domníváte se, že požádat cateringovou firmu neboli catering In catering o laskavost, aby vám připravila občerstvení a pohoštění pro vaši oslavu neformálního charakteru, že by bylo nevhodné a troufalé? Pak se mýlíte, protože důvodů k oslavě může být celá řada, a v zásadě vůbec nezáleží, čemu dáváte přednost. Slavit bychom měli v životě naopak častěji, protože život sám je již oslavou, a přesto to stále někteří lidé popírají a dělají sami sobě i druhým ze života peklo. Peklo, to je strach, a lidé, co se bojí žít, bojí se i oslavovat. Uveďme si několik příkladů, jak slavit neformálně i docela formální situace:

slavnostní tabule

Maturitní večírek

Dokážete se shodnout se spolužáky a vašimi kantory na výběru vhodného prostředí pro maturitní večírek a jste schopni vybrat patřičný obnos i pro zajištění občerstvení? Pak důvěřujte cateringové firmě a máte vystaráno. A chcete-li tip na prostředí maturitní oslavy, využijte vhodné odlehlé místo mimo město, jako je třeba restaurace a salónek na rozhledně Kožova hora u Kladna.

velká oslava

Seznámení s partnerkou

Podařilo se vám konečně objevit ženu vašeho života a máte takovou radost, že to chcete sdílet s ostatními? Pak si objednejte podobný salónek a pozvěte širší okruh vašich přátel či příbuzných na oslavnou párty. Můžete ji pak pojmout jako zásnubní večírek a oficiální zasnoubení, případně termín svatby ohlásit na samotný závěr.

Nové bydlení

Odstěhovali jste se z města, přičemž jste tento krok plánovali již dlouho, a konečně se vám podařilo objevit vhodnou lokalitu? Například rekreační oblast s možností mít tu k dispozici celoročně obyvatelnou chatu? Pak je již samotná koupě pozemku a chaty sama o sobě důvodem k oslavě. A můžete ji zorganizovat v podobném duchu, jako všechny ostatní, tedy neformálně u vás na zahradě s využitím cateringových služeb, abyste se nemuseli zdržovat přípravou pokrmů a pohoštění.